Kunststof pallets. 120 x 100 cm. Diverse modellen in de mix. Alle pallets hebben een draagkracht van minimaal 1000 kg. Open gerasterd bovendek.
Dit betreft een B-keus artikel. Alle pallets zijn functioneel prima bruikbaar. Er zijn echter wat gebruiks schades zichtbaar. Bij vele pallets is er voor een leek niets aan te zien, maar deze voldoen niet aan onze eisen voor A-keus.
Minimale afname: 10 stuks.
Vanaf 30 stuks en zelf afhalen = 10 % korting ! ! !
Onze kunststof pallets worden na binnenkomst gesorteerd op soort, afmeting en kwaliteit. Naast de afmeting is de uitvoering van het bovendek ( open of gesloten) een hoofdgroep. Daarna wordt er gekeken naar de draagkracht, eventuele onderlatten of kratranden. Alle soorten worden nog weer opgesplitst in A-keus en B-keus. Een A-keus pallet is schadevrij, behoudens normale gebruikssporen. Een B-keus pallet is functioneel prima bruikbaar maar heeft wat beschadigingen.
Eenheidspartijen worden per soort aangeboden. Pallets waarvan we slechts enkele hebben, worden als “bont“ aangeboden. Ook hierin wordt onderscheid gemaakt tussen A-keus en B-keus.